Baza produktów

Zdrowe słodkości dla dzieci!

Oferowane produkty znajdujące się w naszej paczce to zdrowe przekąski dla dzieci, które są nam znane, dokładnie sprawdzaliśmy ich skład i były testowane na dzieciach 😉 Są smaczne i niczym nie odbiegają swoim atrakcyjnym smakiem od "tradycyjnych" słodyczy. Często są to owocowe przekąski dla dzieci. Dzieci je uwielbiają i nie ukrywamy, że czasami sami podbieramy 🤣

Wszystkie produkty muszą spełnić co najmniej trzy z poniższych warunków:

IKONA BEZ DODATKU CUKRUIKONA BEZ KONSERWANTÓWIKONA BEZ SZTUCZNYCH BARWNIKÓWIKONA BEZ GLUTENUIKONA BEZ LAKTOZY

Cukier w nich zastępowany jest alternatywnymi produktami pochodzenia naturalnego, które nie szkodzą, a wielu przypadkach działają pozytywnie na organizm. Więcej o zastosowanych zamiennikach przeczytasz w naszym BLOGU w tym artykule.

Dodatkowo sprawdzamy czy zdrowa przekąska dla dzieci nie posiadają tłuszczy trans (czyli utwardzonych), czy nie posiadają składników GMO oraz innych sztucznych, szkodliwych (pomimo dopuszczenia do obrotu) dodatków. Barwniki mogą być tylko pochodzenia naturalnego. Nasze doświadczenie ma silny fundament, którym jest troska o swoje dziecko.

Zalecany wiek dziecka do słodyczy: powyżej trzeciego roku życia. Spowodowane to nie jest wątpliwą jakością produktów, a takie zalecania są dyktowane przez lekarzy. Pamiętajmy też, że słodycze często mają kształt i rozmiar, którym dziecko może się zakrztusić.

Poniżej stosowane przez nas zdrowe słodkości oraz ich skład. Dla wygody podzieliliśmy je na grupy.

Lizaki >

Batony >

Papier owocowy >

Żelki >

Musy i Smoothie >

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl